Přístupové a docházkové systémy

Rychlá a profesionální instalace 733 120 100

Přístupové a docházkové systémy

Systémy pro kontrolu přístupu a docházky jsou nezbytnou součástí kvalitně fungujících firem (a nejen jich). Systém pro kontrolu přístupu a docházky dokáže nahradit klíče, zamezit přístupu nepovolaných osob a evidovat příchody i odchody. Naši odborníci se specializují na instalace i servis systémů pro kontrolu přístupu a docházky s elektronickým otevíráním dveří.

V naší nabídce naleznete také veškeré příslušenství k přístupovým a docházkovým systémům - např. různé snímače otisků prstů, čtečky karet a čipů, docházkové terminály, přístupové moduly, převodníky pro připojení k PC nebo turnikety a branky. Zajišťujeme také velkoobchodní prodej přístupových a docházkových systémů včetně jednotlivých komponent.

Přístupový a docházkový systém v praxi

Při reálném nasazení je přístupový a docházkový systém nedocenitelným pomocníkem, který vám umožní pohodlně sledovat příchody a odchody zaměstnanců - už žádné píchačky! Autentizace povolaných zaměstnanců probíhá prostřednictvím jedné z autentizačních metod (čtečka otisků prstů, čipy...) a umožňuje vám mít pod kontrolou docházku svých podřízených.

Přístupový systém lze ušít na míru tak, aby nezajišťoval jen vstup do budovy, ale také do jednotlivých oddělení, pater či místností. Na každé pracoviště se tak dostanou jen pověřené osoby. Rádi vám poradíme s ideálním řešením přístupu a docházky také ve vaší firmě!

Proč objednat službu Přístupové a docházkové systémy právě u nás?

22

Více 22 let na trhu

Máme spoustu zkušeností a jsme schopni řešit velmi složité instalace a vyřešit nestandardní problémy.

24/7

Pohotovost

Jsme flexibilní a schopni řešit naléhavé problémy v případě potřeby.

1

Zákazník na prvním místě

Kvalitou práce usilujeme o návrat našich zákazníku. To se nám úspěšně daří.

100%

100% dostupnost zboží

Najdete u nás široký sortiment zboží skladem, aby byl vždy k dispozici.

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám

přes náš kontaktní formulář

Napsat zprávu

Nechce se Vám psát?

Zavolejte nám

Nechce se Vám volat?

Napište nám číslo a my vám zavoláme

Zavoláme zpět

Napište nám

* povinné položky

Napište nám, zavoláme zpátky

* povinné položky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace