Kamery a kamerové systémy

Rychlá a profesionální instalace 733 120 100

Kamery a kamerové systémy

Z hlediska dokonalého zabezpečení majetku jsou kamery a kamerové systémy takřka nezbytností. Proto nabízíme kompletní servis i instalace HDTVI, HDCVI I IP kamer a kamerových systémů (CCTV) pro denní i noční vidění. Samozřejmostí je vzdálený přístup přes internet, přes mobilní telefon či tablet. Kamerové systémy nabízejí komfortní možnost prohlížení událostí i možnost archivace kamerových záznamů na různá média.

Video signál z kamer lze pořizovat také v noci a za špatných světelných podmínek (IR přísvity), s odposlechem i bez něj a přenášet jej bezdrátově (Wi-Fi), po internetu nebo GSM. V případě potřeby nainstalujeme i skryté kamery. Zprostředkováváme také velkoobchodní prodej kamer, kamerových systémů a záznamových zařízení.

S našimi bezpečnostními kamerami dostanete nejvyšší kvalitu pro zajištění bezpečnosti uvnitř i vně objektu. Námi dodávané kamery nabízejí skvělý obraz a provozní spolehlivost. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem z oblasti zabezpečení dodáváme jen prověřené kamery a kamerové systémy určené pro všechna myslitelná prostředí a způsoby použití.

Sledování domova, přístupové cesty, provozovny nebo třeba skladových prostor může být tak snadné. Poraďte se s našimi odborníky a zjistěte, jaké kamery a kamerové systémy nejlépe pokryjí vaše konkrétní potřeby

Proč objednat službu Kamery a kamerové systémy právě u nás?

24

Více 24 let na trhu

Máme spoustu zkušeností a jsme schopni řešit velmi složité instalace a vyřešit nestandardní problémy.

24/7

Pohotovost

Jsme flexibilní a schopni řešit naléhavé problémy v případě potřeby.

1

Zákazník na prvním místě

Kvalitou práce usilujeme o návrat našich zákazníku. To se nám úspěšně daří.

100%

100% dostupnost zboží

Najdete u nás široký sortiment zboží skladem, aby byl vždy k dispozici.

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám

přes náš kontaktní formulář

Napsat zprávu

Nechce se Vám psát?

Zavolejte nám

Nechce se Vám volat?

Napište nám číslo a my vám zavoláme

Zavoláme zpět

Napište nám

* povinné položky

Napište nám, zavoláme zpátky

* povinné položky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace