Antény a anténní rozvody

Rychlá a profesionální instalace 733 120 100

Antény a anténní rozvody

Potřebujete instalaci, opravu či servis antény či anténních rozvodů? Pak jste na správném místě! Namontujeme a zprovozníme televizní antény pro příjem DVB-T (digitální pozemní vysílání) i společné televizní antény (STA). Specializujeme se také na instalaci veškerého příslušenství včetně anténních rozvodů a účastnických zásuvek v bytových domech, stožárů a anténních úchytů.

Dodáváme také rozbočovače a slučovače signálu, anténní i kanálové zesilovače a také všechny druhy antén (DVB-T antény, Wi-Fi antény, FM antény, GSM antény i převaděče...). Zajišťujeme také velkoobchodní prodej antén a veškerého příslušenství.

Montážemi antén a instalací anténních rozvodů se naše společnost zabývá již více než 17 let, což je zárukou kvalitního a odborného servisu. Aktuálně disponujeme pěti stálými zaměstnanci a řadou prověřených externích spolupracovníků, kteří jsou s vámi ochotni prokonzultovat veškeré potřeby (nejen) v oblasti antén a anténních rozvodů.

Veškeré kroky při montáži a následném nastavení anténní techniky vám rádi vysvětlíme tak, aby vše proběhlo k oboustranné spokojenosti. Ať už potřebujete zajistit příjem signálu digitálního pozemního vysílání, který zajistíme instalací společné televizní antény, nebo toužíte po jiném druhu antény či souvisejícím příslušenství, obraťte se na experty z AH ELECTRONICS. Naší nejlepší vizitkou jsou tisíce spokojených klientůideálním příjmem televizního i jiných signálů.

Proč objednat službu Antény a anténní rozvody právě u nás?

24

Více 24 let na trhu

Máme spoustu zkušeností a jsme schopni řešit velmi složité instalace a vyřešit nestandardní problémy.

24/7

Pohotovost

Jsme flexibilní a schopni řešit naléhavé problémy v případě potřeby.

1

Zákazník na prvním místě

Kvalitou práce usilujeme o návrat našich zákazníku. To se nám úspěšně daří.

100%

100% dostupnost zboží

Najdete u nás široký sortiment zboží skladem, aby byl vždy k dispozici.

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám

přes náš kontaktní formulář

Napsat zprávu

Nechce se Vám psát?

Zavolejte nám

Nechce se Vám volat?

Napište nám číslo a my vám zavoláme

Zavoláme zpět

Napište nám

* povinné položky

Napište nám, zavoláme zpátky

* povinné položky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace