1120120

Značka: 2N
  • Access Commander Box 2.0
  • není skladem
  • Naše cena: 23 652 Kč
ks
Novinka
Obrázek produktu - 1120120

Popis produktu

Software 2N Access Commander pro kontrolu přístupu využívaný pro nastavení a správu 2N zařízení, který je předinstalován na mini PC.

Včetně licence BASIC pro 5 zařízení a 50 uživatelů.


2N Access Commander Box 2.0 je minipočítač s předinstalovaným softwarem ke správě přístupového systému. Nepotřebujete vlastní hardware ani přístup k stávajícímu serveru. Prostě ho vybalíte, připojíte a začnete se správou. Kompaktní provedení počítače vám umožňuje snadnou instalaci i do prostředí s omezeným prostorem. Bezvětrákový design zase zaručuje tichý a spolehlivý provoz. A jednoduchá konfigurace ve webovém rozhraní vás přesvědčí o tom, že správa přístupového systému může být opravdu jednoduchá.


Součástí produktu 2N® Access Commander Box 2.0 je základní (Basic) licence až pro 5 zařízení. Správci systému ji mohou v menších instalacích začít ihned používat. Ve větších instalacích využijte kteroukoli z placených licencí. Stačí si objednat vhodnou licenci a nahrát ji ve webovém prohlížeči.


Soubory ke stažení

    Pro stažení souborů musíte být přihlášen(a)

Napište nám

* povinné položky

Napište nám, zavoláme zpátky

* povinné položky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace