9137909

Značka: 2N
  • IP interkom Gold licence Obsahuje licence Video, Integrace, Výtah
  • není skladem
  • Naše cena: 5 143 Kč
ks
Obrázek produktu - 9137909

Popis produktu

Uživatelské zvuky, RTSP streamovací server, Rozšířené ovládání zámku, Picture to email, automatická aktualizace (TFTP), HTTP příkazy pro ovládání zámku, 802.1x síťový autentifikační protokol.


Licence Gold přináší funkce všech dostupných licencí pro IP interkomy vyjma kodeku G.729a Informacast.


Přehled licencí pro 2N IP interkomy: zde


Jak mohu licenci získat?


Licence generuje společnost 2N podle sériového čísla. Jakmile se rozhodnete, jakou licenci chcete, sdělíte svému distributorovi sériové číslo své jednotky a ten vám dodá licenční klíč. Samotnou licenci obdržíte např. emailem ve formě klíče (alfanumerického řetězce), který si zkopírujete a vložíte do interkomu. Licence nejsou časově omezeny. Jakmile licenci jednou získáte, máte ji navždy. Chcete-li licenci aktivovat, připojte se k webovému rozhraní daného interkomu a vložte zkopírovaný licenční klíč do pole v menu Systém / Licence. Klikněte na Uložit a licencované funkce se okamžitě aktivují.


Mohu dostat demo licenci? Ano, máte k dispozici 800 hodin licence Gold, během nichž si můžete vyzkoušet licencované vlastnosti. Standardně je toto demo vypnuté, ale můžete si je aktivovat ve webovém rozhraní daného interkomu v menu Systém / Licence. Na odpočítávači vidíte zbývající čas a po vypršení zkušební doby se všechny licencované funkce opět deaktivují. Pro licenci InformaCast neexistuje možnost vyzkoušení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace