914431E

Značka: 2N
  • SIP Mic Organic
  • není skladem
  • Naše cena: 39 451 Kč
ks
Obrázek produktu - 914431E

Popis produktu

Konzole s mikrofonem založená na SIP technologii, designové zpracování ve dřevě, vysílání do 12 zón, obousměrná komunikace, bez nutnosti serveru.


2N® SIP Mic je ethernetová SIP konzole určená pro posílání audio ohlášení do systémů veřejného ozvučení. 2N® SIP Mic se může připojit k SIP proxy serveru, se kterým komunikuje pomocí telefonního hovoru. Tímto je zaručena kompatibilita se všemi systémy podporujícími protokol SIP.


2N® SIP Mic lze připojit do běžné lokální počítačové sítě pomocí LAN rozhraní. K tomu je určen konektor RJ-45 na zadním panelu zařízení. Pro spolehlivé připojení používejte vždy UTP kabely kategorie CAT-5e nebo vyšší. Rozhraní podporuje rychlost 10/100 Mbit/s a je možné jej napájet pomocí PoE (IEEE 802.3af).


2N® SIP Mic lze napájet přes LAN rozhraní pomocí aktivních síťových prvků nebo PoE injektoru. V případě, že tato možnost není k dispozici nebo chcete využívat interní zesilovače výstupů, je třeba připojit externí napájení. Zařízení lze napájet ze zdroje 12 V DC / 2 A (obj. č. 914102E), případně jiného zdroje při dodržení jmenovité hodnoty napětí 12 V DC, viz Mechanické a elektrické parametry. Externí napájení a PoE je možné kombinovat. Zařízení dokáže pracovat z obou zdrojů zároveň. Druhý zdroj tak lze použít například jako zálohu.


Soubory ke stažení

    Pro stažení souborů musíte být přihlášen(a)

Napište nám

* povinné položky

Napište nám, zavoláme zpátky

* povinné položky