640F-H5A-THR-BO32
Značka: Avigilon
  • VGA H5A radiometrické; bullet kamera se 14mm objektivem; 30 Hz
  • není skladem
ks
Obrázek produktu - 640F-H5A-THR-BO32
Popis produktu
Radiometrická termální kamera H5A Thermal R 640×512 umožňuje přesné měření teploty povrchů a detekci horkých míst ve výrobních či provozních aplikacích. Model BO32 s pevným 32 mm objektivem je optimalizován pro vzdálenější monitoring i diagnostiku zařízení.
Technické parametry
Typ zařízení: Termokamera
Provedení: Thermal
Prostředí: Venkovní
Řada: H5A Thermal
Rozlišení: 640 × 512 px
Světelná citlivost: ? 40 mK (NETD)
Typ objektivu: termální
Objektiv: 32 mm
Rychlost snímkování: 30 fps
Inteligentní videoanalýza: Next-Gen Thermal Analytics
Antivandal: IK10 / IP66/67
Napájení: PoE / 12 V DC