Optická kabeláž

Zobrazeno 91 produktů

Seřadit podle:  Cena ~ Název produktu
Filtr dle ceny: 
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující [strana: 1/8, záznamů: 91]
  • 1 Gbps, vlastnosti dle SFP modulu
  • skladem
  • Naše cena: 1 531 Kč
Detail produktu
  • 1 Gbps, 500 m, MM-SC, duplex
  • skladem
  • Naše cena: 2 050 Kč
Detail produktu
  • 1 Gbps, 10 km, SM-SC, duplex
  • skladem
  • Naše cena: 2 196 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 12 vláken, 50/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
  • není skladem
  • Naše cena: 27 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 4 vlákna, 50/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
  • není skladem
  • Naše cena: 18 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 8 vláken, 50/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
  • skladem
  • Naše cena: 22 Kč
Detail produktu
  • pro závěsný kabel 2-6 mm
  • skladem
  • Naše cena: 54 Kč
Detail produktu
  • pro závěsný kabel 3-5 mm
  • skladem
  • Naše cena: 121 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 12 vláken, 9/125, DROP, LSOH,
  • není skladem
  • Naše cena: 25 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 12 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
  • není skladem
  • Naše cena: 25 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 12 vláken, 9/125, mikrokabel
  • skladem
  • Naše cena: 19 Kč
Detail produktu
  • optický kabel, 24 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
  • není skladem
  • Naše cena: 45 Kč
Detail produktu
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující [strana: 1/8, záznamů: 91]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace