CONV-FT-801

  • 100 Mbps, 2 km, MM-ST, duplex
  • skladem
  • Naše cena: 1 462 Kč
ks
Obrázek produktu - CONV-FT-801

Popis produktu

Digitální převodník pro MM vlákna (50/125 um) s ST konektorem. Umožňuje rozšířit síť Ethernet na vzdálenosti výrazně větší než 100 m, odstraňuje problém rušení, poskytuje galvanické oddělení, dosah do 2 km.

Technické parametry

Typ modulu: digitální převodník metalika/optika
Napájení: 5 - 9 V=, max. odběr 6 W
napájecí adaptér součástí dodávky:
Napájecí adaptér: 230V/50Hz, max. 0,4 A
Počet portů celkem: 2
Typ portů: RJ45 + ST
Automatická detekce 10/100 Mbps: ano
Podporované protokoly: IEEE 802.3u 10Base-T/100Base- TX
100BASE-FX:
Optické vlákno: multi mode 50/125 um
Vlnová délka: 1310 nm
Maximální délka optického kabelu: 2 km
Optická signalizace: ano, LED
Montáž: 2 otvory pro přichycení na zeď
Provedení: kovový kryt
Barva: šedá/černá
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace