91378366WH, 2N Helios IP Indoor Touch WiFi, bílá

Značka: 2N TELEKOMUNIKACE
  • Multifunkční komunikátor pro interkomy 2N Helios IP, 7" dotykový displej s úsporným režimem, integrované reproduktory, mikrofon, WiFi modul
  • Externí sklad
  • Naše cena: 22 426 Kč
ks
Obrázek produktu - 91378366WH, 2N Helios IP Indoor Touch WiFi, bílá

Popis produktu

Luxusní řešení dveřní komunikace s integrovaným WiFi modulem

Elegantní vnitřní dotykový panel 2N® Indoor Touch tvoří společně s portfoliem interkomů řady 2N® Helios IP profesionální systém dveřní komunikace. Pouhým pohledem na displej panelu zjistíte, kdo právě stojí před Vašimi dveřmi, a pokud budete chtít, pomocí tlačítek na dotykovém displeji snadno zahájíte hovor s Vaší návštěvou, otevřete dveřní zámek a rozsvítíte světla na chodbě či ve vstupní hale.

Multifunkční komunikátor 2N® Indoor Touch slouží k audio a video komunikaci s interkomy 2N® Helios IP prostřednictvím protokolu SIP 2.0. Kromě toho nabízí jednoduché a intuitivní ovládání pomocí 7“ dotykového displeje s úsporným režimem. Samozřejmostí jsou taky integrovaný mikrofon, dva reproduktory pro efektivní komunikaci s návštěvou a napájení přes externí zdroj.

Pokud se zajímáte o moderní design a rádi investujete do stylových kousků, dotykový panel 2N® Indoor Touch ve stříbrné verzi je určen právě Vám. Osloví Vás nejen svými vlastnostmi, ale kombinace luxusu a špičkového zpracování navíc stylově doplní Váš interiér.

Pomocí multifunkčního komunikátoru 2N® Indoor Touch lze navíc sledovat i video z kamery vestavěné v interkomu a získat tak neustálý přehled o tom, co se děje před domem. Kromě toho Vám umožní přijímat hovory až na 3 místech bytu.

Mimořádná odolnost:


Technické parametry

Mikrofon: Integrovaný
Protokoly pro přenos videa: RTSP, MJPEG / HTTP
Dohled a ovládání interkomu: Ano
IP kamerový dohled: Ano
Doporučená kabeláž: Cat-5e nebo vyšší
Signalizační protokol: SIP
Ethernet: RJ-45, rychlost 10/100, BASE-T

Podobné zboží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace